Čisté, upratané, voňavé

25. 10. 2022 0 Comments

Blíži sa vianočný čas a rovnako tak, ako pre väčšinu z nás, začína aj pre Vás zhon, aby všetko bolo čisté a pripravené na tento najkrajší čas v roku? Ste na správnom mieste. Pomôžeme Vám s uprataním nie len domácností, ale aj kancelárií, predajní, klubov, reštaurácií a mnohých ďalších prevádzok. Na trhu nájdete množstvo spoločností, ktoré poskytujú túto službu a teda upratovací servis. No mnohý sa chcete spoľahnúť na skutočne dobre odvedenú prácu, serióznosť a profesionalitu. Práve to, a ešte viac Vám ponúka spoločnosť GRANT- upratovací servis. Môžete sa spoľahnúť na skutočne dobre odvedenú prácu.

čistenie koberca

Poupratujeme pre Vás všetko. Či je to domácnosť, kancelárske priestory, reštaurácie, penzióny ale aj detské herne, kluby, či mnoho iných prevádzok. Nemáme problém s vyčistením sociálnych zariadení, spŕch, kuchyniek na pracoviskách a mnoho iného. Nezabúdame na detaily, a preto okrem vyčistených toaliet poskytneme doplnenie mydiel, toaletného papiera, taktiež sa postaráme o vyleštenie nábytku, vyčistenie svietidiel a radiátorov, vyčistenie kávovarov a ostatného príslušenstva v kuchynkách, samozrejme s následným doplnením potrebných surovín. Čalúnené nábytky nám nerobia žiadny problém a taktiež si vieme ľahko poradiť aj s vyčistením kobercov.

vysávanie kobercov

Čistenie kobercov v Poprade, časť Veľká si môžete objednať telefonicky ale aj emailom. Samozrejme, pokiaľ ste z inej časti Popradu, či potrebujete upratovací servis vo Vysokých Tatrách, ale aj Kežmarku alebo v Spišskej Novej Vsi. Prídeme kam potrebujete a upratame pre Vás to, čo potrebujete. Už žiadny zhon a žiadny stres. Všetko bude včas pripravené a krásne upratané. Náš personál je patrične vyškolený a pracujeme na vysokej profesionálnej úrovni. Nami používané zariadenia sú profesionálne a preto sa môžete spoľahnúť na dokonalú prácu bez poškodení Vášho zariadenia a ostatných súčastí a vybavení.