Hliníkové okná – moderný dizajn, komfortné užívanie

Hliníkové okná sú v súčasnej dobe veľmi žiadané. Či už pre novostavby ale aj pre staršie budovy ktoré prešli rekonštrukciou. Zabezpečujú vysoké nároky na energie, bezpečnosť a estetiku. Sú vhodné pre bežné ale aj takzvané pasívne domy.

Ich výhodou je ľahkosť materiálu a preto sú veľmi vhodné pre nadrozmerné okná s hrubšími a ťažkými sklami ako je to napríklad u troj-skiel. Čo sa týka dizajnu, ich možnosti sú skutočne nekonečné. S hliníkom je možné pracovať neobmedzene, preto je bežné sa stretnúť pri hliníkových oknách so skutočne zaujímavým prevedením ich profilov. Na trhu sú dostupné vo viacerých rôznych štýloch a prevedeniach. Taktiež farebná škála dáva viacero možností a vy si tak vite vybrať hliníkové okná tak, aby ladili s ostatným interiérom a exteriérom Vášho domu, bytu či iného objektu.

presvetlené priestory

• Taktiež je možnosť vybrať si hliníkové okná, ktoré budú tvoriť sklenenú stenu ako celok, čo v modernom stavebníctve vytvára zaujímavé riešenia presvetlenia priestorov najmä pri novostavbách rodinných domov, víl alebo iných obdobných budov ako sú kancelárie, obchodné centrá a podobne.

okná pre Vás

Na výber Vám ponúkame iba tých najlepších výrobcov ako sú Aluprof a Schuco.

Produkcia z výroby týchto popredných výrobcov Vám ponúka tie najlepšie hliníkové systémy zodpovedajúce najvyšším požiadavkám na energiu, tepelnú izoláciu, požiarnu odolnosť, dymotesnosť ale aj dizajn a funkčnosť. S hliníkovými oknami si zakúpite nie len hliníkové okná samotné, ale aj spokojnosť na niekoľko desiatok rokov, preto že hliníkové okná sú takmer bez údržbové a zachovajú si svoj vzhľad po dlhé desaťročia. Ich opatera spočíva v bežnom občasnom umytí od vonkajších nečistôt. Už sa nemusíte obávať, že Vám po krátkom čase okná zažltnú, ako to býva pri plastových oknách a taktiež buďte bez obáv z pravidelného natierania rôznymi prípravkami ako je to pre zmenu pri drevených oknách.

Hliníkové okná Vám šetria čas, doprajú komfort pri ich užívaní a usporia Vaše financie.