Jednoduchá kúpa firmy

Chcete si skrátiť cestu za vysnívaným podnikaním? Staňte sa majiteľom firmy rýchlo a jednoducho, a to s pomocou spoločnosti For One Business. Kúpiť si môžete už firmu, ktorá je dokonale pripravená na predaj novému majiteľovi. Ide o takzvanú ready made spoločnosť, čiže firmu na predaj. Ak sa rozhodnete pre kúpu tejto firmy, ušetríte si mnoho času a úprimne povedané, aj nervov. Nemusíte už totiž vybavovať identifikačné číslo organizácie a ani daňové identifikačné číslo, čiže IČO a DIČ. Vaša nová firma to už totižto bude mať vybavené. Budete mať zmluvne garantované, že Vami kupovaná spoločnosť nemá žiadne záväzky, ktoré by Vás neskôr mohli nepríjemne prekvapiť.

muž s notebookom

Rovnako aj základné imanie budú v čase kúpy úplne splatené. Vďaka dokumentom, ktoré sú pripravené advokátom spoločnosti For One Business, bude firma kompletne pripravená na rýchly a bezstarostný prevod na Vašu osobu. Cesta k vlastnému podnikaniu nebola nikdy jednoduchšia. V dnešnej dobe už nemusíte strácať dlhé hodiny na príslušných úradoch, aby ste vybavili všetky potrebné náležitosti. Získate svoju novú firmu jednoducho. Svoj drahocenný čas môžete využiť príjemnejším spôsobom alebo sa môžete pustiť naplno do Vášho nového podnikateľského plánu.

notebook

Nebudete sa zdržovať niečím, čo za Vás bez problémov vybaví spoločnosť For One Business, ktorá je špecialistom na vytváranie a predaj firiem novým majiteľom. For One Business uľahčuje začiatok podnikania a poskytuje aj ďalšie služby, ktoré pre Vás budú určite rovnako zaujímavé. Pomôžu Vám napríklad so získaním virtuálneho sídla pre Vašu spoločnosť. Vlastnenie virtuálneho sídla Vám ušetrí peniaze, ktorých na začiatku podnikania nikdy nie je nazvyš. Využite príležitosť, s ktorou sa Váš sen o podnikaní stane skutočnosťou. Vyberte si tú správnu firmu z ponuky For One Business a začnite podnikať ihneď. V prípade otázok neváhajte s telefonátom na telefónne číslo +421 905 341 866 alebo využite možnosť elektronického kontaktu e-mailom, a to na adrese office@41business.com.