Sklenené posuvné dvere na mieru

5. 10. 2022 0 Comments

Stále viac sa do popredia dostávajú rôzne moderné prevedenia klasických výrobkov, Presne tým sú aj posuvné sklenené dvere. Okrem toho že plnia svoju hlavnú úlohu- funkčnosť, sú navyše originálne a ponúkajú moderný neopozeraný vzhľad vhodný do každého interiéru či exteriéru. Vďaka sklu bude do vašej domácnosti prúdiť omnoho viac svetla, celý priestor bude pôsobiť otvorenejšie a väčšie, no zároveň dokážu poskytnúť dostatok súkromia a potrebné miestnosti či časti elegantne oddeliť.

Bezpečnosť je však vždy na prvom mieste, preto sa na výrobu našich sklenených posuvných dverí používa výhradne tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré má za sebou mnoho záťažových testov a jeho bezpečnosť a funkčnosť je naozaj perfektne overená. Na výber máte z troch variantov použitého skla- číre, matné pieskované a takisto vzorované. Originalitu zabezpečuje aj možnosť použitia vlastných vzorov a motívov na každom skle. Vytvorené sú pieskovaním, grafickou fóliou či priamo tlačou na sklo.

sklenené posuvné dvere

Navštívte naše internetové stránky a prezrite si konkrétne realizácie dverí priamo u množstva našich klientov. Naživo si naše sklenené dvere takisto môžete prehliadnuť vo vzorkovej predajni LM Mont v Dubnici nad Váhom. Budeme sa tešiť na vašu návštevu a radi vám poradíme a odpovieme na vaše otázky.

Keďže dvere sú vyrábané na mieru presne podľa vašich predstáv a požiadaviek, aj ceny sú závislé na každej individuálnej objednávke. Informácie a cenovú ponuku pre vaše dvere si môžete vyžiadať na našich internetových stránkach prostredníctvom jednoduchého prehľadného formulára, kde zadáte svoje kontaktné údaje, miesto realizácie a vašu konkrétnu predstavu o rozmere, materiáli a prípadne aj vzore či motíve. Ak preferujte osobný kontakt, cenovú ponuku vám radi poskytneme aj na našej vzorkovej predajni.

sklenené dvere v spálni

Sklenené dvere nie sú vhodné len do domácnosti, no aj do vašej kancelárie či iného priestoru, ktorému chcete dodať punc originality a závan moderného štýlu. ú napríklad veľmi vhodné do kozmetických či masážnych salónov, kaderníctiev či fitness centier. Sú bezpečné, funkčné a samozrejme originálne a zaujímavé.

Neváhajte a prezrite si našu ponuku ešte dnes a vyberte si svoje nové dvere aj vy!