Slovenské matrace pre zdravý spánok

Vstávate ráno vyčerpaní, bez energie a s bolesťami chrbta? Je Váš spánok prerušovaný, kvôli nepohodlnému matracu? V tom prípade je na čase, aby ste vymenili svoj starý matrac za nový, ortopedický matrac od firmy SEGUM. Slovenský firma SEGUM už od roku 1992 vyrába matrace, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, dizajnované najmodernejšími technológiami, a pritom stále cenovo dostupné. Nezáleží na tom, či máte obmedzený rozpočet alebo Vám na cene nezáleží a hľadáte matrac najvyššej dostupnej kvality. Z našej ponuky zdravotných matracov si vyberie každý.

spálňa

Keďže je každý zákazník iný, či už telom alebo nárokmi na pružnosť matracov, všetkým našim zákazníkom ponúkame možnosť výroby matracu priamo na mieru, a to bez dodatočného doplatku. Vyberať si môžete z dvoch základných typov matracov, sendvičových alebo pružinových. Je len na Vás, aký materiál preferujete. Tvrdosť matracu optimalizujeme podľa Vašich predstáv napríklad použitím gumokokosovej vrstvy v kombinácii s latexovou penou. Ak máte radi tvrdšie matrace, určite oceníte naše produkty zo studenej peny, ktorá má výbornú tvarovú pamäť a navyše má dlhú životnosť. Siahnite po matracoch zo studenej peny, vyrobenej švajčiarskou firmou Sanitized a Váš matrac bude mať navyše antibakteriálne vlastnosti. Chceli by ste, aby sa matrac čo najlepšie prispôsobil Vášmu telu? Zvoľte si matrac z pamäťovej peny, ktorá je vysokoelastická, reaguje na teplotu, hmotnosť a tvar Vášho tela, a tým zaručuje neskutočne pohodlný a hlavne zdravý spánok.

žena na posteli

Výsledky výskumov preukazujú, že najzdravší spánok poskytujú taštičkové matrace, ktoré majú pružiny zašité v textilných taštičkách. Pružnosť taštičkových matracov je rovnomerná a priamo úmerná počtu pružín použitých v konkrétnom matraci. Zdá sa Vám, že sa v toľkých možnostiach trochu strácate a potrebovali by ste odbornú konzultáciu? Naši zamestnanci sa Vám ochotne budú venovať v kamennej predajni v Bratislave, Žiline a v Senici, alebo Vám poradíme telefonicky na čísle 0911 477 958, prípade na telefónnom čísle 0911 596 655.