Intímne partie sú veľmi citlivé, preto ich masírovaním môžeme zažiť neskutočnú slasť a rozkoš

Záujem o východnú či orientálnu kultúru v nás vzbudzujú rozličné podnety, v našich podmienkach si ich môžeme vychutnať hlavne v podobe tantrických masáží, ktoré sa tu už udomácnili a poskytujú ich mnohé masážne salóny. Vyskúšať ich znamená objednať sa aj prostredníctvom emailu, pričom si vyberiete typ masáže aj masérku k nej. Návštevu salóna si môžete naplánovať najskôr hodinu po objednaní, musíte byť však zdravý a triezvy, inak vás do salóna nepustia. Jednu z druhov masáží si vyberiete už pri objednávaní, no môže to byť dosť zložité, lebo podstata je rovnaká, ale každý druh má odlišné prvky. Je preto vhodné vedieť sa v nich orientovať, aby ste pri nasledujúcej návšteve už nemali s rozhodovaním problém.

Ruky dokážu zájsť kamkoľvek...

Ak viete, čo by ste chceli zažiť, tak potom sa budete vedieť aj rozhodnúť pre niektorú zo vzrušujúcich masáží. Klasika je stále žiadaná, tá je vhodná hlavne pre začiatočníkov. Ak ste už nejaký typ masáže vyskúšali, tak určite chcete zažiť aj trocha eroticky vzrušujúcejšiu nuru masáž Tantradiamond.sk masáž, ktorá vás poriadne rozpáli mimoriadne vzrušujúcimi dotykmi telo na telo alebo pri masírovaní intímnych partií či v sprche spoločne s krásnou masérkou.

Jedno telo na druhom je vzrušujúci pocit

Hoci každý dotyk môže byť príjemný, profesionálne tantra masérky vedia ako a hlavne na ktorých miestach na tele je to najvzrušujúcejšie, preto sú ich masážne praktiky také vyhľadávané. Pri nuru masáži je to obzvlášť vzrušujúce, ide o masáž, ktorá sa začína masírovaním tela v sprche spoločne s masérkou, potom už na „suchu“ pokračuje dotykmi tela na telo a k tomu prispievajú aj ruky, ktoré sa dokážu dostať na každú časť tela. K tomu, aby bol každý dotyk hladký a príjemne kĺzavý, pomáha aj použitie „nuru gélu“. Jeho konzistencia je špeciálne uspôsobená na použitie pri masírovaní, ktoré má byť vzrušujúce. Návštevu masážneho salóna nemusíte tajiť, dnes už patrí k bežným typom služieb, ale ak chcete zostať v intimite, diskrétnosť máte zaručenú. Zato jej účinky bude na vás vidieť, lebo zo salóna odídete zrelaxovaný, oddýchnutý a po prežití vzrušenia, pocitov slasti a rozkoše, ktoré tam môžete zažiť.