Kvalitné plastové prepravky na zeleninu

Ak čítate tento článok zaiste sa vám už stalo, že ste potrebovali uskladniť nejaké potravinárske produkty. V článku sa budeme venovať konkrétne prepravkám na zeleninu. Tento typ prepraviek má široké využitie aj určenie. Majú mnoho výhod a praktických uplatnení, ktorými sa budeme ďalej zapodievať. Sú určené širokému spektru užívateľov. Či už ste súkromný pestovateľ, ktorý si potrebuje bezpečne uskladniť svoju úrodu, alebo malý podnikateľ prípadne veľký poľnohospodársky podnik v širokej ponuke plastových prepravek na zeleninu od spoločnosti Schoeller Allibert si každý iste nájde to čo potrebuje.

velke prepravky

Spoločnosť poskytuje skutočne veľký výber typov, materiálov a nosností kontajnerov. Pre požiadavky veľkých objemov a nosností ponúka prepravky typu BigBox, Maxilog a ventilované boxy Maximus. Za účelom skladovania a stohovania stredných a menších množstiev zeleniny sú určené malé a stredné prepravky. Všetky typy prepraviek sú vyrobené z vysokokvalitného plastu, ktorý je mimoriadne odolný proti poškodeniu aj voči poveternostným podmienkam, nenáročný na údržbu, samozrejme vhodný a bezpečný pre účely potravinárskej výroby, ľahko sa udržiavajú hygienicky čisté, majú mäkké rohy a priedušné steny čím prirodzene chránia zeleninu pred poškodením a vytvárajú vhodné prostredie pre jej bezpečné uskladnenie.

male a stredne prepravky

Sú dobre skladovateľné, stohovateľné, zasúvateľné, rozmerovo kompatibilné s europaletami. Vďaka svojim vlastnostiam zaručujú jednoduchú ručnú manipuláciu aj prepravu na dopravníkových pásoch. Jednou z mála nevýhod je o niečo vyššia cena. Vstupné náklady sa však vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam rýchlo vrátia. Na záver môžeme už len konštatovať, že pokiaľ hľadáte cenovo prijateľné, ekologicky udržateľné a mimoriadne výhodné riešenie skladovania a prepravy zeleniny plastové prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert sú tým najlepším typom na výber.