Masáž pre pánov

Vďaka tantrickým masážam zabudnete na všetky Vaše starosti, okolitý svet hodíte za hlavu a plne sa odovzdáte do starostlivosti krásnej ženy. Jej ruky, telo budete cítiť na tom Vašom, budete vnímať energiu a teplo vyžarujúce z jej tela, ktoré odovzdáva. Predtým však treba zvoliť správny tantrický salón a treba si dať pozor na lacné salóny, ktoré nalákavajú zákazníkov na nízke ceny či podobné veci. Kvalitne odvedená tantrická masáž zodpovedá svojmu programu. Preto, pokiaľ chcete na svojej koži ucítiť skutočné čaro a liečivé účinky tohto indického náboženstva, do ktorého tantrizmus spadá, vsaďte na Bratislava Tantra.

uvoľňujúca masáž

Tento jedinečný salón neponúka len dlhý zoznam typov masáží, ktorý je vytvorený pre široký záber verejnosti v ktorom si na svoje príde každý bez rozdielu. V čom sú ale rovnaké všetky ich tantrické masáže? Predovšetkým v tom, že každý program začína i končí sprchou. Či tá sprcha prebieha za prítomnosti masérky závisí od typu vybranej masáže. Sprcha má očisťujúce účinky na telo a pomôže Vám zrelaxovať a pripraviť myseľ na nasledujúce chvíle nekonečnej rozkoše a eufórie. Okrem sprchy je ďalšou povinnosťou rituál namaste. Nemusíte sa ale obávať. Rituál namaste predstavuje len rituálny pozdrav a prejavenie úcty tomu druhému.

masáže

Po dychberúcej masáži dostanete svoj priestor a čas na oddych a vychutnanie si pocitov, ktoré budú Vami dozaista lomcovať ešte veľmi dlho. Pracovníčky v tantrickom salóne Bratislava Tantra si ctia každého jedného svojho zákazníka, a to nie len pred a počas samotnej masáže, ale i pred odchodom. Očakávať môžete milú malú pozornosť – darček, ako poďakovanie za Vašu návštevu a výber práve tohto tantrického salóna. Špeciálne pre pánov ponúka salón luxusnú senzuálnu masáž zameranú na stimuláciu a osobitnú pozornosť venovanú intímnym partiám – masáž lingamu.