Polohovateľný rám

Rovnako ako je dôležitá kúpa kvalitného matracu, vďaka ktorému bude váš spánok oveľa zdravší a kvalitnejší, je dôležitá aj kúpa správneho rámu a roštu, na ktorý váš matrac uložíte. Ak ste sa rozhodli investovať do zdravého spánku a kvalitnej postele možno bude pre vás ideálnou voľbou posteľ s polohovateľným roštom. Polohovateľný rošt zabezpečí, nastavenie viacerých polôh pre hlavu a nohy. Aby vaše ležanie bole ešte konfortnejšie. Takto môžete na posteli nie len spať, ale aj relaxovať so zdvihnutými nohami, a taktiež čítať, alebo pozerať televíziu a vaša chrbtica nebude pri tom trpieť. Ak hľadáte kvalitný polohovateľný rám vyskúšajte LUSSOFLEX HN polohovateľný rám do postele Segum.sk, ktorý je navrhnutý tak, aby bola vaša chrbtica v čo najväčšom komforte. Tento polohovateľný rám je vyrobený tak, aby lamely boli čo najviac prispôsobené ortopedickým potrebám vašej chrbtice.

spánok

Rozložené sú do 7 anatomických zón tvrdosti a vyrobené tak, aby čo najlepšie opisovali tvar chrbtice. Polohovateľný rošt LUSSOFLEX HN má plno ďalších detailov, na ktoré výrobca myslel, aby zvýšil pohodlnosť a kvalitu pre človeka, ktorý bude na posteli ležať. Rám sa dá polohovať do niekoľkých polôh podľa potreby.

rám

Ak hľadáte nadštandardnú kvalitu a pohodlnosť pre vašu chrbticu a aj váš spánok, nájdete ju v rošte LOSSOFLEX. O ďalších možnostiach tohto rámu sa môžete informovať u predajcu v 4 kamenných predajniach alebo na internetovej stránke spoločnosti. Stačí si zájsť v sekciách do kategórie roštov a rámov a pri popise sa dozviete všetky potrebné informácie a možnosti daného rámu. Ak vám niečo nie je úplne jasné, alebo potrebujete s niečim poradiť neváhajte sa obrátiť na našich zamestnancov na jednej z predajní, alebo pomocou mailu, na ktorý vám naši zamestnanci v čo najkratšom termíne radi odpovedia. Doprajte vašej chrbtici a spánku komfort aký si zaslúži.