Včelia materská kašička

Iste ste už mnohokrát počuli o blahodárnych účinkoch medu na ľudský organizmus. Vedeli ste však, že med nie je to jediné, čo nám včely a ich práca ponúkajú? Objavte kúzlo zázračnej zložky s názvom materská kašička. Je to čisto prírodná zložka, ktorá má mnohostranné využitie a rozmanité liečivé účinky. Včelia materská kašička priaznivo pôsobí na imunitný systém, reguluje zdravú a správnu funkciu organizmu, dodáva telu potrebnú energiu a zvyšuje fyzickú i psychickú výkonnosť organizmu. Okrem toho pomáha pri koncentrácii, podporuje sústredenosť, upokojuje činnosť nervového systému a pomáha aj pri bolestiach kĺbov či rôznych kožných problémoch.

včely

U žien je dokonca vyvolaným efektom aj vyššia plodnosť a u detí dokáže napomáhať vyriešiť problémy s nespavosťou. Je to naozaj komplexná látka, ktorá má preukázané priaznivé účinky. A čo je najlepšie? Dopriať si jej benefity môžete dnes aj vy! V našej ponuke nájdete množstvo rôznych produktov, ktorých hlavnou ingredienciou je materská kašička. U nás je tiež možné zakúpiť si aj 100 % čistú prírodnú včeliu materskú kašičku v rôznych obalových veľkostiach. Vyskúšajte naše skvelé produkty aj vy a presvedčte sa o ich účinkoch na vlastnej koži. U nás nájdete čerstvú včeliu materskú kašičku z tých najlepších zdrojov. vyberte si z ponuky 50g, 100g či dokonca mesačnej kúry, ktorá obsahuje balenie 2x100g materskej kašičky. Ak chcete zatiaľ len testovať, máme pre vás aj malé 10 g verzie, s ktorými určite nešliapnete vedľa.

včely na levanduli

Ponúkame aj formu kapsúl, či rôzne prírodné bylinné sirupy, ktoré okrem materskej kašičky obsahujú aj extrakty z rôznych liečivých bylín, ako napríklad echinacea, lipáza či nechtík lekársky. V ponuke kapsúl nájdete taktiež rôzne druhy zamerané na konkrétne problémy. Každá z variantov má špecifické zloženie tak, aby čo najlepšie zacielili na daný problém. V ponuke sú napríklad kapsule na plodnosť a hormonálnu rovnováhu, energy kapsule s lyofilizovanou materskou kašičkou alebo variantu mesačného balenia 1+1 za zvýhodnenú cenu, ktoré obsahuje obe druhy kapsúl. Využite naše skvelé cenové ponuky a akcie na eshope, s ktorými si môžete dopriať vysoko kvalitné produkty za tie najlepšie ceny. Tak neváhajte a urobte niečo extra pre svoje zdravie ešte dnes s našou ponukou výrobkov s obsahom materskej kašičky.