Výnimočné strieborné retiazky pre každého

Striebro má veľmi bohatú minulosť, aktuálnu modernú prítomnosť a minimálne ako investičné striebro má aj budúcnosť. Šperkári a zlatníci ho oceňujú nielen pre jeho krásu, vzácnosť, lesk a farbu, ale aj pre jeho vlastnosti pri spracovaní, striebro má výnimočnú kujnosť, čo je pre spracovanie šperkov veľkou výhodou.

Ťažké, masívne a prezdobené šperky z minulosti vystriedali moderné vzory dámskych a pánskych strieborných retiazok.

Ponuka strieborne retiazky https://gameon.sk/strieborne-sperky/retiazky/36-31 má širokú kolekciu známych a moderných dámskych aj pánskych vzorov, niektoré z nich sú vhodné aj pre menšie deti ako darček na výnimočné udalosti.

jewellery-1633124_640

Klasické pánske vzory ako napríklad Figaro, prípadne Pancier sú síce mohutnejšie, ale na zápästí moderného muža pôsobia veľmi elegantne a sú takisto príjemným darčekom pre muža. Pri vzore Figaro, ktorý spája tri alebo dve malé očká s jedným väčším vynikne vlastnosť striebra a jeho kovová krása. Ponúkané pánske strieborné retiazky sú z puncovaného, takmer 100% striebra s rýdzosťou 925/1000, čo nájdete na puncovom znaku pri zapínaní šperku. Majú svoju hodnotu a sú zároveň aj elegantné aj luxusné. U pánov vyniknú pri akomkoľvek druhu oblečenia, vzor retiazky neruší zvolený štýl.

pendant-4704041_640

Dámske strieborné retiazky sú unikátne, stelesňujú ženskosť a aj ich vzory prispôsobené tak, aby zvýrazňovali ladnosť šije a kriviek dekoltu. Na výber máte od tých najjednoduchších hladkých retiazok rôznych dĺžok až po luxusné kolekcie, ktoré sú už výnimočnými šperkami do spoločnosti. Lankové, prepletané, pospájané do očiek, hadíkové, pilované ale aj výnimočné dizajnérske kolekcie – to všetko sú vzory z ponuky, mnohé z nich sú doplnené drahými kameňmi rôznych farieb, ktoré dodávajú retiazkam tú záverečnú bodku. Ich lesk, zabrúsenie a spracovanie je precízne, kamienky len tak nevypadnú a kvalita striebra je prvotriedna.

Dámske retiazky z ponúkaných kolekcií sú cenovo prijateľné, vkusné a originálne, každá žena im dodá svoju prirodzenú krásu a retiazka sa tak stane výnimočným doplnkom.