Komfortné bývanie v útulných mobilných domoch

Útulné, mini, zariadené, čisté a komfortné. I tak by sme mohli definovať mobilné domy euro-mobilnedomy.sk. Pekná a výhodná ponuka mobilných domov je špecializáciou tejto spoločnosti. Mobilný dom si kúpite už vcelku postavený, zložený a dokonca aj zariadený. Keďže zariaďovať mini priestor by bolo náročné a nepraktické, dodávajú sa mobilné domy už aj so zariadením a nábytkom na mieru. Vybrať si môžete z rôznych modelov. Väčšinou majú šírku limitovanú niekde medzi 3-4 metre a dĺžka variuje rôzne. Sú mobilné domčeky s jednou spálňou a môžete mať taký, ktorý má izby tri. Každý jeden mobilný dom má plnohodnotnú kúpeľňu a dokonale využitý priestor. V kúpeľni nájdete sprchový kút, umývadlo a WC. V obývacej izbe zase rozkladaciu sedačku v tvare L alebo U podľa typu a konkrétneho modelu. Rovnako majú kuchynský kút a myslelo sa aj na priestor na jedenie.

mobilné domy

Kto je fanúšikom útulného mini bývania, príde si určite na svoje. Mobilné domčeky sa dajú rôzne upraviť. Šikmá strecha, zvýšenie a vybudovanie terasy, alebo iné vychytávky podľa vašich predstáv. Dokonca sa polemizuje, že na umiestnenie mobilného domu nepotrebujete ani stavebné povolenie, to si však určite vopred zistite na konkrétnom úrade. Pozemok však potrebujete, keďže mobilný dom nemá kolesá a neviete ho presúvať svojim vlastným autom.

pár v mobilnom dome

Dá sa previesť špeciálnou prepravou na vlečke nákladného auta napríklad, alebo pomocou kamiónu. To už vám pri kúpe dodávateľ určite zabezpečí. Niektoré mobilné domy sú už priamo pripravené na celoročné bývanie a niektoré je potrebné ešte trochu upraviť, izolovať, zabudovať kúrenie a môžete spokojne bývať. Ak si neviete predstaviť, ako môže taký upravený mobilný dom vyzerať, pozrite si prezentáciu realizácií na webových stránkach Euro-mobilnedomy.sk. Iste tam nájdete dokonalú inšpiráciu pre seba!