Moderný sklenený kút

Aký sprchový kút máte doma vy? Robí vám radosť a dobrý pocit pri umývaní alebo je starý a zašedlý? Sprchovanie, resp. kúpeľňový priestor, môže pôsobiť aj pekne, útulne, dokonca luxusne a prinášať pocit ako vo wellnesse. Stačí keď si zvolíte pár detailov, ktoré vám takýto zážitok následne umožnia. Aj v malom priestore sa dá čo to vykúzliť. Napríklad ako materiál použite vo svojej kúpeľni moderné sklo. Sprchový kút, kde je sklenena zastena pôsobí veľmi moderne až luxusne. Patrične elegantné kachličky v zemitých alebo neutrálnych farbách môžu ešte lepšie atmosféru zútulniť. Osvetlenie kúpeľne je rovnako dôležité.

sprcha

Teplá farba svetla, led bodové svetlá pre zútulnenie priestoru a, samozrejme, osvetlenie zrkadla, prípadne podsvietenie police, či iných prvkov led pásmi. Pokiaľ máte práčku v kuchyni, možno získate aj ako taký priestor navyše pre svoj relax pri sprchovaní alebo kúpaní. Materiál, sklo, farby a osvetlenie urobia s atmosférou veľa a z vašej kúpeľne sa tak naozaj môže stať priestor pre relax a oddych. Sklenené sprchové kúty sú veľmi moderným prevedením. Vo väčších priestoroch sa dajú navrhnúť a následne zrealizovať aj ako walk-in sprchy, bez zatvárania. Priestor je tak otvorenejší a priestrannejší, pôsobí moderne a luxusne.

sprcha

Podobne to môžete mať aj vy doma, nemusíte chodiť do wellness centra, prinesiete si kúsok kúpeľov aj k sebe domov. Sklo je veľmi moderným materiálom a dnes už je aj veľmi pevným materiálom, ktorý sa len tak nepoškodí. Spevnené a bezpečné sklo sa tak dá veľmi bohato využívať v interiéroch i exteriéroch a to v rôznych prvkoch a častiach. Dnes už sú bežné aj sklenené dvere, sklenené zábradlia, dokonca aj pochôdzne sklo alebo sklenené kuchynské dosky a obklady. Tak čo, zaradíte sa aj vy k vyznávačom skla a presklených prevedení? Určite prinesie krásnu atmosféru domov i do práce.