Sklenené dvere, ktoré sú moderným doplnkom interiéru a exteriéru

Môže sa zdať, že sklenené dvere sú netradičné, ale opak je pravdou, sú elegantné, moderné až nadčasové a skvele doplnia akýkoľvek interiér alebo aj exteriér. Rozjasnia okolitý priestor, vytvoria potrebný jas a dodajú čistý a ľahký štýl, ktorý sa dá vhodne kombinovať napríklad s drevom, kovom alebo aj s kameňom. Ponuka sklenene dvere Vám prináša nielen inšpiráciu množstva prevedení na svojej webovej stránke, ale aj reálne možnosti realizácie sklenených dverí.

sklo v interiéri

Veľmi vhodnou alternatívou najmä pri prechodoch medzi miestnosťami sú sklenené otváracie dvere, ktoré môžu mať formu osadenia buď pomocou pántov, steny, skla alebo zárubne. Pri správne zvolenej povrchovej úprave vytvoria dokonalý dizajnový doplnok a oživia nejednu miestnosť. Možnosť výberu pántov je široká, ich povrchové úpravy sú rôznorodé a dajú sa vkusne kombinovať s ponúkanými povrchmi skla.

Unikátnym prevedením sú posuvné sklenené dvere, ktoré majú široké možnosti využitia, šetria priestor, dodávajú mu svetlo a vytvárajú z neho diskrétnu zónu pre prácu, oddych, relaxáciu alebo aj spánok. Medzi zákazníkmi sú v poslednom období veľmi obľúbené pre ich jednoduchú údržbu, ľahkú manipuláciu, jednoduché a bezpečné otváranie a zatváranie, ľahký dojazd a nadčasový dizajn, ktorý je ale nevtieravý a vkusný. Posuvné dvere zo skla sú v ponuke ako jednokrídlové alebo aj viackrídlové, ponúkané rozmery a spôsoby prevedenia sú rozmanité a výnimkou nie sú ani atypické riešenia od stropu až po podlahu s vhodným povrchovým členením a povrchovou grafickou úpravou.

elegancia sklenených dverí

Voľba sklenených dverí do obložkovej zárubne je ideálnym riešením pre domácnosti a pracoviská, priestory získajú vďaka sklu vzdušnosť a pocit čistoty. Aj tu platí možnosť široeho výberu povrchov aj vrátane vlastných grafických návrhov vytvorených pieskovaním ako napríklad logo firmy a podobne.

Vysoká kvalita použitého skla s certifikátom bezpečnosti zaručuje dokonalú istotu, že sklo sa len tak ľahko nerozbije a rozptýli akékoľvek obavy z používania sklenených dverí.