Každý kút miestnosti osvetlí LED svietidlo

Estetika je základ tvorby prostredia, v ktorom žijeme, bývame či oddychujeme a zahŕňa množstvo odvetví, ktoré ho tvoria. Ich vzájomným prepojením a zladením do jedného celku je možné dosiahnuť príjemné a esteticky vyvážené prostredie pre každý druh ľudskej činnosti. Jedným z ich súčastí je aj osvetlenie.

Kreativita nepozná medze

Svietidlá majú určitú funkciu v každej miestnosti, ktorú využívame. Halogénové svetlá sú ešte stále v obehu, no do veľkej miery ich nahrádzajú LED svetelné zdroje. Svietia takmer všade, v bytoch, kanceláriách, v halách, v obchodných priestoroch, na parkoviskách, v garážach či osvetľujú historické pamiatky, billboardy a podobne. Môžu sa jednoducho zapustiť do sadrokartónových stien či podhľadov a nenásilne dokážu vytvoriť netradičnú atmosféru v miestnosti.

Obchody majú svoje sklady plné LED svietidiel rozličných typov, nájdete tam LED žiarovky, panely, trubice, reflektory či pásiky, sú variabilné, majú dlhú životnosť, k životnému prostrediu sú priateľské, šetria energiu a dokážu nahradiť aj hlavný zdroj osvetlenia, stačí si vybrať led svietidlo správny typ svietidla s požadovaným výkonom. LED technológia umožňuje zapojiť tieto svetelné zdroje do bežnej elektrickej siete, takže nie je nutné kupovať ešte ďalšie komponenty.

LED svietidlá majú vo svojej výbave kvalitný čip SMD2835, ponúkajú uhol svietenia 150°, osvetľované telesá sú farebne verne zobrazené, za čo vďačia vysokému indexu CRI80. Záruka na tieto výrobky je tri roky, adekvátne nahradia súčasné halogénové svietidlá s výkonom 40, 90 alebo 120W, takže sú skvelou alternatívou pri výbere hlavného zdroja svetla. Všetky LED svietidlá sa vyrábajú v troch odtieňoch bielej farby, teplej, studenej a neutrálnej. Teplý odtieň sa používa na osvetlenie relaxačných priestorov, studená biela je vhodná tam, kde chceme vykonávať nejakú aktivitu a neutrálny odtieň nahradí obidva predchádzajúce, takže je akýmsi kompromisom.

Tvary LED žiaroviek sa prispôsobujú trendom

Nech sa už rozhodnete pre ktorýkoľvek z typov LED svietidiel, určite nebudete sklamaný, pretože majú hneď niekoľko bonusov. Ľahko a jednoducho sa inštalujú, sú kvalitné, s dlhou životnosťou a svietivosťou, vo viacerých farebných odtieňoch ponúkajú možnosť vytvoriť atmosféru v miestnosti podľa momentálnej nálady.