Ako vzrušiť muža

Viete, ako priateľovi robím masáž penisu? Možno vás to bude zaujímať a práve túto informáciu sa dozviete v dnešnom článku, kde vás navediem, ako na to. Kde majú muži najcitlivejšie miesto? Asi každá dospelá žena pozná na túto otázku odpoveď. Slabosťou každého muža je penis. A je iba na nás, ženách, aby sme nášho partnera potešili a priviedli ho k erekcii, aby sa mu to páčilo. No áno, lenže niektoré dievčatá vlastne erotickú masáž robiť nevedia, pretože skúsenosti vo vzťahu a v posteli veľa nevedia a tak je na čase, aby som vám napísala, ako na to. Ja si treba myslím, že robiť takú masáž penisu priateľovi je jednoducho super. Nič ho to nestojí a poteší ho to.

dex

A urobí mu to dobre. A presne o toto ide. Keď bude muž spokojný po sexuálnej stránke, tak bude spokojný aj po iných stránkach. Len mi nehovorte, že vy ako ženy to neviete. Pamätáte si na film Slnko, seno, erotika? Tam sa pred kravínom začali producírovať ženy úplne nahé. A presne toto muža vzrušuje a privádza ich to k veľkej erekcii. A keď sa vyzlečiete, nalejete sa s partnerom víno, porozprávate sa o živote a vy sa zrazu vyzlečiete a zložíte si svoju sexi čipkovú bielizeň, čo si myslíte, že sa stane? No je to úplne jednoduché. Váš partner to nevydrží a bude vzrušený.

sex

A potom už ho môžete začať uspokojovať čo najlepšie viete, ako sa páči. Aj my ženy máme rady, keď nás muž uspokojuje. A tiež prečo nie. Keď sa vo vzťahu obaja uspokojujú zároveň, je to ten najlepší variant a muž potom nemá dôvod utekať za inou ženou. Však poznáte dnešnú dobu plnú podvádzania, klamstiev a iných nezmyslov. A aj tak niekedy nie je dôvod sexuálnej spokojnosti utekať za inú, ale niektorí muži to aj napriek tomu robia, asi si chcú niečo dokázať alebo skúsiť nejakú inú ženu. Ale to je podľa mňa úbohosť. Muž sa nemá ťahať s ostatnými ženami, keď ho doma čaká manželka.