O božskosti nuru masážach

Viete si predstaviť, že by sa po vás kotúľalo krásne dievča, od hrudníka až po päty, a cítili by ste jej teplé hladké telo, všetky jeho mäkké záhyby na každom svojom nervovom vlákne? Už len samotná prítomnosť krásneho dievčaťa vo vašej blízkosti je vzrušujúca, a čo potom, akonáhle sa to dievča vyzlečie a priľahne si k vám.

nuru masáž

Jedným z najkrajších pocitov v živote je dôvera. Božská dôvera, ktorá je naozaj vystupňovaná do svojho maxima vo chvíli, keď sa objímajú a bozkávajú dvaja milenci v tesnom objatí. S masérkou na nuru masáži https://magictantra.sk/ to síce nie je také, pretože to dievča vás možno má rada ako človeka, ale https://www.tripadvisor.cz/ShowUserReviews-g5237923-d6706350-r530317871-Hrad_a_Zamek_Dolni_Kounice-Dolni_Kounice_South_Moravian_Region_Moravia.html nemiluje vás tak z hĺbky svojho srdca, pretože nie ste jej vyvolený, ale môžete si aspoň predstaviť, že by k tomu došlo. Ostatne, nikde nie je napísané, že to tak nemôže byť, prečo by sa práve do vás nemohla masérka zamilovať, sme predsa ľudia, a tí sa milujú z lásky, ktorá pramení z osobných sympatií a so zhody energií, ktoré tí dvaja vyžarujú do priestoru.

masážny salón

A teraz sa dostávame k jadru veci, nuru masáž je totiž jednou z možností, ako zo svojej vlastnej energie, nie príliš výraznej a ponurej, vytvoriť energiu božskú, ktorou sme všetci obdarení, len si to možno každý neuvedomuje. Cieľom nuru masáží je dosiahnutie slastného vyvrcholenia, to iste, ale záleží na tom, aké cesty k nemu vedú, a tie môžu byť veľmi emotívne. Nuru masáž je vlastne akýmsi vodítkom pre vás aj pre samotnú masérku, ako sa čo najviac priblížiť nielen jeden k druhému, ale hlavne k sebe samému, a pochopiť svoju pravú podstatu skrytého božstva.

Nuru masáž vám naznačuje, že medzi mužom a ženou nie je vlastne žiadny rozdiel, že sú vo svojej podstate vo vnútri rovnakí, že sú láskyplní, nežní, milujúci, múdri a láskaví, že sú to úplne dokonalé bytosti. Ide len o to si to uvedomiť, otvoriť sa týmto informáciám a zvýšiť si tým svoje uvedomenie. Posunúť sa zas o kus ďalej, za hranice, ktoré si napokon stanovujeme len my sami, pretože v skutočnosti láska nemá žiadne hranice. Je večná, nekonečná a všeobjímajúca.