Pokrokový sme aj my na Slovenku

Nielen v zahraničí je možné vidieť perspektívnych ľudí s jasnou víziou do budúcnosti. S pevným odhodlaním a jasným cieľom je jednotkou v logistike obalov. Aj Slovensko je perspektívnou krajinou pre úspech. Logistika je zameraním, ktoré hýbe svetom a to doslova. Je to nielen o spolupráci ale aj o dovoze a vývoze. Tento proces nie je vždy ľahký a sprevádzať ho môžu rôzne komplikácie či spĺňanie špeciálnych požiadaviek. Zároveň potrebujeme generovať zisk a na to sa musíme prispôsobiť stále rastúcemu trendu automatizácie.

spojiť ekológiu a logistiku bola naozaj výzva

Lídrom na Slovensku v oblasti obalov a logistiky je Schoeller Allibert. Za touto spoločnosťou stojí viac ako 60 ročná tradícia. Sú to desaťročia skúseností a praxe priamo v teréne. Niet sa čo čudovať, že táto spoločnosť stojí nielen za predajom a prenájmom plastových obalov ale aj za ich vývojom do aktuálnej žiadanej podoby. To ale nie je nič jednoduché. Požiadavky na materiály a podmienky, ktoré musia spĺňať sa každým rokom sprísňujú a na toto treba reagovať. Čo niekedy sťažuje fakt, že máme veľmi veľa odvetví a druhov obalov pre ne. Od prepraviek a boxov cez palety až po kontajneri.

pokrokové riešenia v modernom obalovom priemysle

Skutočným dôvodom prečo sa ale zákazníci do Schoeller Allibert neustále vracajú je kvalita. Ceny https://www.cng.cz/ceny sú prijateľné a obaly neporovnateľne kvalitnejšie. Ich využitie má širší záber a dokážu sa prispôsobiť naozaj každému. Ich pridanou hodnotou je ale aj jasná vízia toho akú majú predstavu o Schoeller Allibert a životnom prostredí. Nielen, že vyvinuli obaly, ktoré sú z recyklovaných materiálov a zároveň spĺňajú nielen slovenské ale aj zahraničné normy. Ich cieľom je aj edukácia distribútorov ako optimalizovať náklady na prepravu a tým aj znížiť uhlíkovú stopu. Riešenia ponúkajú okamžite. Informovanosť nám pomáha v boji proti znečisťovaniu ovzdušia a je naozaj unikátne vidieť spoločnosť, ktorej na našej planéte naozaj záleží a aj niečo pre ňu reálne robí. Na svojich stránkach prinášajú aj články a informácie pre podnikateľov z oblasti logistiky a výroby. Snaží sa priblížiť ekológiu naozaj širokému publiku v odvetví s vysokými dopadmi na ovzdušie. Držíme teda palce pri osvete a naozaj sa vždy vrátime k tejto perspektívnej a modernej spoločnosti.