Jedinečné plastové prepravky od Schoeller Allibert

7. 7. 2022 0 Comments

Ak sa vám zdalo, že plastové prepravky sú nudným prepravným obalom, ktorý je jednoducho stále taký istý a nemôže ničím prekvapiť, pozrite si tie od Schoeller Allibert! Rôzne druhy zamerané pekne podľa toho, na čo sa najlepšie dajú používať, ťa prekvapia optimálnym dizajnom, perfektnou stohovateľnosťou na seba i vedľa seba a ergonomickým vzhľadom, čo uľahčuje najmä manipuláciu. Skvelé je aj to, že prepravky môžeš mať v rôznych farbách a odlíšiť tak jednotlivé súčiastky, produkty, časti výroby alebo montáže. Skús sa preto zamyslieť, aké by sa hodili do tvojho podnikanie a neváhaj nás kontaktovať.

modelka na bedničkách

Plastové prepravky sú vratnými obalmi, majú dlhú životnosť a tak ťa nesklamú ani tým, ako dlho budú slúžiť v skvelej kondícii. Niektoré sú skladateľné, niektoré majú veko, možností je ozaj viacero, ba až mnoho! Pohodlná manipulácia s ergonomickými tvarmi úchytov je súčasťou výrobnej stratégie. Optimalizovať náklady na prepravu, skladovanie a manipuláciu s tovarom je predsa cieľom každého podnikateľa.

bedničky s ovocim a azeleninou

Rôzne druhy prepraviek sa hodia na rôzne druhy tovarov. Plastové bedničky tak môžete použiť od súčiastok na automobily, až po ovocie z úrody. Nakladať a stohovať sa dajú do nákladného auta, do dodávky a na palety. V obľube sú skladacie prepravky a tie šetria veľa miesta práve v spätnej preprave, alebo keď sa nepoužívajú. Plastové prepravky môžete polepiť výraznými štítkami, prípadne vlastným logom alebo skvelým PR marketingovým sloganom. Vytvoríte si tak imidžové bedničky pre váš výrobný alebo distribučný reťazec. PR je pre každú firmu veľmi dôležité a tu vám prepravné obaly môžu efektívne pomôcť. Veď reklama a budovanie značky sa dá umiestňovať a komunikovať rôznymi spôsobmi, tak prečo nevyužiť naozaj všetky. Katalóg prepraviek nájdeš na webe firmy, alebo nás kedykoľvek kontaktuj osobne, radi pomôžeme.